Jumpcroo Mini Cup a workshop 2023

15.05.2023

Dne 13. 5. jsme společně s týmem Astra Klánovice uspořádali náš první Mini cup, což je soutěž pro nižší výkonnostní kategorie. Soutěže se zúčastnilo bezmála 130 závodníků z týmů Astra Klánovice, Crazy Jump, Friskies, Jumpcroo, Peckáři, Skippies Liberec, Švihlá Parta.

Jako vždy jsme se zúčastnili jak rychlostních, tak freestylových disciplín. Náš tým Jumpcroo si z víkendu odvezl spoustu cenných kovů. Z disciplíny team show, což byla novinka, jsme si dokonce odvezli i pohár za nejlepší teamovou show a to i v konkurenci zkušených dospělých skokanů! Team show byla plná skvělých kreací, nápadů a byla výborně sladěná s hudebním doprovodem. Máme obrovskou radost, že jsme nakonec společně slavili takový úspěch.

Většina dětí přespávala v tělocvičně ze soboty na neděli, takže si po závodech ještě užili i spoustu srandy a navázali nová přátelství. Druhý den, v neděli 14. 5., na soutěž navazoval celodenní workshop. Workshopu se pak zůčastnilo kolem 80 skokanů a 12 lektorů. Všichni jsme pilně trénovali, učili se nové triky a kamarádili jsme se s ostatními týmy.

Z workshopu jsme si odvezli spoustu nových kombinací a triků, se kterými vylepšíme naše sestavy pro příští závody a vystoupení. Akce se velmi vydařila. Všem účastníkům děkujeme, že přijeli a všem, kteří se podíleli na akci jako dobrovolníci, děkujeme za pomoc a podporu. Těšíme se na příště :))


© 2024 Jumpcroo tým
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!