Mistrovství České Republiky 2023

22.05.2023

V neděli 21. 5. 2023 se v Hale Věry Čáslavské v Černošicích konalo MČR v Rope skippingu, na kterém jsme nemohli chybět. Naše 20 členná výprava poměřila síly s těmi nejlepšími skokany z ČR.

Mezi zúčastněnými byli: domácí Rebels OK, Alcedo Vsetín, Astra Klánovice, Between team a Mamut Skippers, celkem více než 100 závodníků. Ti všichni nám byli zdatnou konkurencí a jsme hrdí na to, že jsme některé z nich mohli porazit V kategorii nejmladších máme I několik mistryní ČR!

Jako vždy jsme se zúčastnily všech rychlostních disciplín, ale také disciplín s double dutchem a to i ty nejmladší z nás. Padlo i několik osobních rekordů!

Konkurence byla opravdu velká a všechny jsme bojovaly, co to šlo. Na konci jsme pak slavili velké úspěchy. Medailového umístnění se našemu týmu povedlo dosáhnout hned v několika disciplínách. Vybojovali jsme 4x zlato, 4x stříbro a 5x bronz. Takový úspěch se cení, obzvláště v Černošicích, kde jde vždycky o hodně!

Do příštího ročníku plánujeme natrénovat, co to půjde. Nebude to jednoduché, konkurence nám roste, ale věříme, že to zvládneme a že nám budete držet palce.

© 2024 Jumpcroo tým
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!